ThinkOutOfTheBox: Συμμετοχή της Ελλάδας στην EPC με τη ελληνική σχεδίαση Als Class 100
Όπως πολλές φορές έχουμε γράψει, η χώρα μας από τον Ιανουάριο του 2020 συμμετέχει στο πρόγραμμα της Ευρω – κορβέτας (European Patrol Corvette) ή όπως τη γνωρίζουμε, EPC, και η ελληνική σημαία βρίσκεται πλέον πλάι στη γαλλική και την ιταλική στην επίσημη ιστοσελίδα της Μόνιμης Διαρθρωμένης Συνεργασίας (PESCO) για το πρόγραμμα. Ομολογούμε πως είναι … Συνεχίστε να διαβάζετε το ThinkOutOfTheBox: Συμμετοχή της Ελλάδας στην EPC με τη ελληνική σχεδίαση Als Class 100.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί