Στο Σαρωνικό με τα Mark V της ΔΥΚ η ηγεσία του Ναυτικού και ο Α/ΓΕΕΘΑ
Την Παρασκευή 05 Φεβρουαρίου, η Διοίκηση Υποβρυχίων Κατατροφών πραγματοποίησε ασκήσεις τακτικών αντικειμένων με τα νέα αποκτήματα που πέρασαν στη διάθερσή της, τα Σκάφη Ανορθοδόξου Πολέμου-Ταχείας Μεταφοράς (ΣΑΠ-ΤΜ) τύπου Mark V, που παρέλαβε πριν 10 μήνες από τις ΗΠΑ. Τις ασκήσεις «ΑΙΟΛΟΣ» και «ΑΣΤΡΑΠΗ» στην περιοχή του Σαρωνικού Κόλπου παρακολούθησαν ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ στρατηγός Κωνσταντίνος Φλώρος … Συνεχίστε να διαβάζετε το Στο Σαρωνικό με τα Mark V της ΔΥΚ η ηγεσία του Ναυτικού και ο Α/ΓΕΕΘΑ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί